![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
shmutzig | |
![]() |
Flick Fan - 18 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: USA
|

| 90 | District 9 (2009) - Aug 19, 2009 |
| 100 | Star Trek IV: The Voyage Home (1986) - Aug 19, 2009 |
| 100 | Star Trek II: The Wrath of Khan (1982) - Aug 19, 2009 |
| 90 | Star Trek: Insurrection (1998) - Aug 19, 2009 |
| 90 | Star Trek: First Contact (1996) - Aug 19, 2009 |
| 90 | Star Trek: Generations (1994) - Aug 19, 2009 |
| 100 | Star Trek (2009) - Aug 19, 2009 |
| 65 | Fantastic Four (2005) - Aug 19, 2009 |
| 75 | 28 Days Later (2002) - Aug 19, 2009 |
| 90 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |