![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
shockiii | |
![]() |
Movie Buff - 153 Films Ranked
Member Since: May 27, 2009
Location: Le Mans, France, France
|

| 94 | The Shawshank Redemption (1994) - Jul 26, 2011 |
| 70 | The Big Lebowski (1998) - Jul 26, 2011 |
| 75 | Buried (2010) - Jul 26, 2011 |
| 85 | The Kids Are All Right (2010) - Jul 26, 2011 |
| 88 | Prince of Persia: The Sands of Time (2010) - Jul 26, 2011 |
| 85 | Sherlock Holmes (2009) - Jul 26, 2011 |
| 84 | Robin Hood (2010) - Jul 26, 2011 |
| 80 | Gattaca (1997) - Jul 26, 2011 |
| 88 | Iron Man (2008) - Jul 26, 2011 |
| 86 | Iron Man 2 (2010) - Jul 26, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |