![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
shoegays | |
![]() |
Movie Buff - 136 Films Ranked
Member Since: Jun 14, 2010
Location: USA
|

| 79 | 13 Assassins (2011) - May 27, 2012 |
| 71 | The Avengers (2012) - May 18, 2012 |
| 70 | Taken (2009) - May 12, 2012 |
| 66 | Until the Light Takes Us (2008) - Mar 24, 2012 |
| 90 | Miller's Crossing (1990) - Mar 18, 2012 |
| 65 | Ghost in the Shell (1995) - Mar 04, 2012 |
| 80 | Resolved (2007) - Dec 26, 2011 |
| 80 | Street Fight (2005) - Dec 06, 2011 |
| 74 | Back to the Future Part II (1989) - Nov 22, 2011 |
| 75 | Dorian Gray (2009) - Oct 29, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |