![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
shograt | |
![]() |
Movie Buff - 131 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2007
|
|
Message Sent!
| |

| 96 | Memento (2001) - Aug 18, 2007 |
| 82 | Jumanji (1995) - Aug 18, 2007 |
| 64 | Vampires (1998) - Aug 18, 2007 |
| 75 | Spider-Man (2002) - Aug 18, 2007 |
| 80 | Dead Poets Society (1989) - Aug 18, 2007 |
| 70 | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Aug 18, 2007 |
| 60 | Flight of the Navigator (1986) - Aug 18, 2007 |
| 77 | The Craft (1996) - Aug 18, 2007 |
| 95 | Natural Born Killers (1994) - Aug 18, 2007 |
| 75 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Aug 18, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |