![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
shok | |
![]() |
Movie Buff - 486 Films Ranked
Member Since: May 18, 2009
Location: Finland
|
|
Message Sent!
| |

| 2 | Bronson (2009) - Jul 05, 2009 |
| 2 | Watchmen (2009) - Jul 05, 2009 |
| 5 | Heat (1995) - Jul 05, 2009 |
| 3 | The King of Kong: A Fistful of Quarters (2007) - Jun 20, 2009 |
| 4 | The White Diamond (2004) - May 23, 2009 |
| 4 | White Dog (1982) - May 23, 2009 |
| 3 | The Fly (1986) - May 23, 2009 |
| 2 | Louis C.K.: Shameless (2007) - May 23, 2009 |
| 3 | The Man from Earth (2007) - May 23, 2009 |
| 1 | Teenage Mutant Ninja Turtles (1990) - May 23, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |