![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
shopgrl226 | |
![]() |
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: USA
|

| 90 | Requiem for a Dream (2000) - Aug 19, 2009 |
| 89 | To Kill a Mockingbird (1962) - Aug 19, 2009 |
| 88 | Michael Clayton (2007) - Aug 19, 2009 |
| 85 | Zodiac (2007) - Aug 19, 2009 |
| 89 | Top Gun (1986) - Aug 19, 2009 |
| 60 | What Women Want (2000) - Aug 19, 2009 |
| 75 | Panic Room (2002) - Aug 19, 2009 |
| 92 | Batman Begins (2005) - Aug 19, 2009 |
| 95 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Aug 19, 2009 |
| 95 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |