![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
shorebreese | |
![]() |
Flick Fan - 66 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | The King and I (1956) - Aug 19, 2009 |
| 88 | Bye Bye Birdie (1963) - Aug 19, 2009 |
| 90 | Singin' in the Rain (1952) - Aug 19, 2009 |
| 88 | Brigadoon (1954) - Aug 19, 2009 |
| 90 | Oklahoma (1955) - Aug 19, 2009 |
| 90 | Oliver! (1968) - Aug 19, 2009 |
| 88 | The Adventures of Priscilla, Queen of the Desert (1994) - Aug 19, 2009 |
| 90 | Fiddler on the Roof (1971) - Aug 19, 2009 |
| 90 | Once (2007) - Aug 19, 2009 |
| 90 | Saturday Night Fever (1977) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |