Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
shoukry
Movie Buff - 278 Films Ranked
Member Since: Aug 27, 2008
Location: Cairo, Egypt
Recent Rankings
80 Our Mother's House (1967) - Sep 11, 2008
85 Phone Booth (2003) - Aug 31, 2008
85 The Fugitive (1993) - Aug 30, 2008
80 From Dusk Till Dawn (1996) - Aug 30, 2008
80 The Matrix (1999) - Aug 30, 2008
85 The Apartment (1960) - Aug 29, 2008
90 Life Is Beautiful (1997) - Aug 29, 2008
90 Gandhi (1982) - Aug 29, 2008
75 Doctor Dolittle (1967) - Aug 29, 2008
80 Cleopatra (1963) - Aug 29, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with shoukry. Why not go rank more films, then come back and check it out again?