Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
shove-it
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Apr 8, 2006
Location: Australia
Recent Rankings
89 Donnie Darko (2001) - Aug 13, 2007
89 Magnolia (1999) - Aug 13, 2007
91 Malcolm X (1992) - Aug 13, 2007
85 Lost Highway (1997) - Aug 13, 2007
80 Eraserhead (1977) - Aug 13, 2007
90 Rushmore (1998) - Aug 13, 2007
85 Fresh (1994) - Aug 13, 2007
90 Once Were Warriors (1994) - Aug 13, 2007
80 Kingpin (1996) - Aug 13, 2007
89 Platoon (1986) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with shove-it. Why not go rank more films, then come back and check it out again?