![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
s_howla | |
![]() |
Movie Buff - 166 Films Ranked
Member Since: Jan 13, 2012
Location: Norwich, Norfolk, UK
|

| 75 | Identity (2003) - Apr 10, 2012 |
| 75 | The Social Network (2010) - Apr 08, 2012 |
| 85 | Battle Royale (2000) - Apr 08, 2012 |
| 80 | Rounders (1998) - Apr 08, 2012 |
| 80 | Take Shelter (2011) - Apr 08, 2012 |
| 80 | Kung Fu Hustle (2004) - Apr 08, 2012 |
| 85 | Jackie Brown (1997) - Apr 08, 2012 |
| 85 | No Country for Old Men (2007) - Apr 08, 2012 |
| 85 | There Will Be Blood (2007) - Apr 08, 2012 |
| 80 | THX 1138 (1971) - Mar 27, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |