![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
shrimp | |
![]() |
Movie Buff - 127 Films Ranked
Member Since: Aug 17, 2007
|

| 92 | The Dark Knight (2008) - Sep 24, 2008 |
| 95 | Following (1998) - Sep 24, 2008 |
| 89 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Nov 22, 2007 |
| 100 | North by Northwest (1959) - Aug 27, 2007 |
| 81 | Local Hero (1983) - Aug 27, 2007 |
| 95 | Once Upon a Time in the West (1968) - Aug 27, 2007 |
| 89 | The Manchurian Candidate (1962) - Aug 27, 2007 |
| 92 | Goldfinger (1964) - Aug 27, 2007 |
| 91 | Dog Day Afternoon (1975) - Aug 27, 2007 |
| 88 | Out of Sight (1998) - Aug 23, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |