Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
shsetjatj
Movie Buff - 206 Films Ranked
Member Since: May 31, 2009
Location: USA
Recent Rankings
65 Predator 2 (1990) - May 31, 2009
75 Apocalypto (2006) - May 31, 2009
70 Harold and Maude (1971) - May 31, 2009
45 Joe Dirt (2001) - May 31, 2009
55 The Black Dahlia (2006) - May 31, 2009
70 Batman (1989) - May 31, 2009
50 Van Helsing (2004) - May 31, 2009
60 The Wizard of Oz (1939) - May 31, 2009
65 Apocalypse Now (1979) - May 31, 2009
70 The Evil Dead (1981) - May 31, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with shsetjatj. Why not go rank more films, then come back and check it out again?