Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
shtboyfriend
Flick Fan - 37 Films Ranked
Member Since: Dec 6, 2011
Location: manchester, UK
Recent Rankings
89 The Damned United (2009) - Dec 06, 2011
45 One Day (2011) - Dec 06, 2011
78 Our Idiot Brother (2011) - Dec 06, 2011
82 Joy Division (2007) - Dec 06, 2011
85 Cemetery Junction (2010) - Dec 06, 2011
84 Best in Show (2000) - Dec 06, 2011
90 This Is Spinal Tap (1984) - Dec 06, 2011
88 Airplane! (1980) - Dec 06, 2011
90 Amélie (2001) - Dec 06, 2011
88 24 Hour Party People (2002) - Dec 06, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with shtboyfriend. Why not go rank more films, then come back and check it out again?