![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
shtc10 | |
![]() |
Flick Fan - 72 Films Ranked
Member Since: Jan 28, 2010
Location: Canada
|

| 90 | Fantastic Mr. Fox (2009) - May 24, 2012 |
| 80 | The Hunger Games (2012) - May 08, 2012 |
| 88 | Kiki's Delivery Service (1989) - May 08, 2012 |
| 80 | My Neighbor Totoro (1988) - May 08, 2012 |
| 80 | The Thing (1982) - Dec 05, 2011 |
| 88 | Requiem for a Dream (2000) - May 23, 2011 |
| 73 | The Darjeeling Limited (2007) - Mar 22, 2011 |
| 86 | The Big Lebowski (1998) - Mar 22, 2011 |
| 88 | Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Mar 22, 2011 |
| 79 | Inception (2010) - Mar 22, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |