![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
shubert | |
![]() |
Flick Fan - 75 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2007
|

| 90 | Edward Scissorhands (1990) - Aug 18, 2007 |
| 100 | Gone with the Wind (1939) - Aug 18, 2007 |
| 100 | Kids (1995) - Aug 18, 2007 |
| 90 | 12 Monkeys (1995) - Aug 18, 2007 |
| 65 | Home Alone (1990) - Aug 18, 2007 |
| 100 | Monty Python and the Holy Grail (1975) - Aug 18, 2007 |
| 85 | All of Me (1984) - Aug 18, 2007 |
| 90 | Men in Black (1997) - Aug 18, 2007 |
| 50 | Superman: The Movie (1978) - Aug 18, 2007 |
| 90 | Memento (2001) - Aug 18, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |