shuggah

shuggah
Movie Buff - 117 Film Ratings
Member Since: 03 Dec 2007
Location: Oulu, Finland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 16% The Cell (2000) - Rated 03 Dec 2007
92 73% Batman Begins (2005) - Rated 03 Dec 2007
80 30% Minority Report (2002) - Rated 03 Dec 2007
81 36% The Running Man (1987) - Rated 03 Dec 2007
83 41% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 03 Dec 2007
96 93% V for Vendetta (2006) - Rated 03 Dec 2007
91 68% Amélie (2001) - Rated 03 Dec 2007
80 30% Enemy at the Gates (2001) - Rated 03 Dec 2007
75 20% Species (1995) - Rated 03 Dec 2007
79 24% Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Rated 03 Dec 2007