Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
shush
Film Freak - 805 Films Ranked
Member Since: Apr 27, 2008
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
77 Blast from the Past (1999) - Aug 05, 2008
82 Stealing Harvard (2002) - Aug 05, 2008
80 His Girl Friday (1940) - Aug 05, 2008
87 Ronin (1998) - Aug 05, 2008
83 The Mummy Returns (2001) - Aug 05, 2008
95 The Lion in Winter (1968) - Aug 05, 2008
95 2001: A Space Odyssey (1968) - Aug 05, 2008
89 In & Out (1997) - Aug 05, 2008
70 Get Shorty (1995) - Aug 05, 2008
71 The Life of David Gale (2003) - Aug 05, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with shush. Why not go rank more films, then come back and check it out again?