Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
sib
Flick Fan - 21 Films Ranked
Member Since: Sep 16, 2009
Location: Austria
Recent Rankings
85 The Godfather: Part II (1974) - Nov 16, 2009
80 Full Metal Jacket (1987) - Nov 16, 2009
80 Gosford Park (2001) - Nov 16, 2009
60 Erin Brockovich (2000) - Nov 16, 2009
80 Duel (1971) - Nov 16, 2009
70 Evil Dead II (1987) - Nov 16, 2009
65 Catch Me If You Can (2002) - Nov 16, 2009
40 Gladiator (2000) - Nov 16, 2009
60 Gangs of New York (2002) - Nov 16, 2009
80 City of God (2003) - Nov 16, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with sib. Why not go rank more films, then come back and check it out again?