Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
sickdesigner
Film Freak - 569 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2009
Location: Cluj-Napoca, Cluj, Romania
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
86 Flubber (1997) - Oct 11, 2010
90 Shaun of the Dead (2004) - Oct 11, 2010
99 The Blues Brothers (1980) - Oct 11, 2010
75 Soylent Green (1973) - Oct 11, 2010
91 Jason X (2002) - Oct 11, 2010
71 Happy Feet (2006) - Oct 11, 2010
78 Cocoon (1985) - Oct 11, 2010
98 Blade Runner (1982) - Oct 11, 2010
83 Bicentennial Man (1999) - Oct 11, 2010
93 Ed Wood (1994) - Oct 11, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with sickdesigner. Why not go rank more films, then come back and check it out again?