![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sidharta | |
![]() |
Flick Fan - 49 Films Ranked
Member Since: Dec 14, 2007
|

| 90 | Boys Don't Cry (1999) - May 19, 2011 |
| 85 | Million Dollar Baby (2004) - May 19, 2011 |
| 85 | Gran Torino (2008) - May 19, 2011 |
| 90 | Hereafter (2010) - May 19, 2011 |
| 90 | Into the Wild (2007) - May 19, 2011 |
| 87 | 127 Hours (2010) - May 19, 2011 |
| 60 | Velvet Goldmine (1998) - May 19, 2011 |
| 90 | The King's Speech (2010) - Apr 20, 2011 |
| 85 | I Heart Huckabees (2004) - Apr 20, 2011 |
| 95 | The Fighter (2010) - Apr 20, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |