![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sidneiluiz | |
![]() |
Flick Fan - 15 Films Ranked
Member Since: Sep 10, 2006
Location: Brazil
|

| 80 | Little Miss Sunshine (2006) - Sep 05, 2010 |
| 70 | Sunshine (2007) - Sep 05, 2010 |
| 75 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Crimes and Misdemeanors (1989) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Aug 13, 2007 |
| 80 | House of Flying Daggers (2004) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Pi (1998) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Touch of Evil (1958) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Manhattan (1979) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Rashomon (1950) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |