![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sieira | |
![]() |
Flick Fan - 29 Films Ranked
Member Since: Apr 21, 2006
Location: USA
|

| 40 | Medicine Man (1992) - Aug 13, 2007 |
| 50 | The Wild (2006) - Aug 13, 2007 |
| 75 | War of the Worlds (2005) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Meet the Fockers (2004) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Intolerable Cruelty (2003) - Aug 13, 2007 |
| 35 | Boat Trip (2002) - Aug 13, 2007 |
| 92 | Shrek (2001) - Aug 13, 2007 |
| 55 | Closer (2004) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Brokeback Mountain (2005) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |