![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sijay | |
![]() |
Flick Fan - 64 Films Ranked
Member Since: Mar 30, 2009
Location: York, UK
|
|
Message Sent!
| |

| 65 | The Weather Man (2005) - Jul 12, 2010 |
| 65 | Seven Pounds (2008) - Mar 14, 2010 |
| 85 | Must Love Dogs (2005) - Dec 31, 2009 |
| 70 | Captain Corelli's Mandolin (2001) - Nov 16, 2009 |
| 85 | Matchstick Men (2003) - Oct 02, 2009 |
| 75 | The Accidental Husband (2008) - Sep 28, 2009 |
| 55 | Sideways (2004) - Sep 12, 2009 |
| 65 | The Bucket List (2007) - Sep 12, 2009 |
| 80 | Man on Fire (2004) - Aug 10, 2009 |
| 75 | Amélie (2001) - Jun 22, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |