sijoyce34

sijoyce34
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 17 Oct 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 83% Saving Private Ryan (1998) - Rated 17 Oct 2007
95 83% The Patriot (2000) - Rated 17 Oct 2007
95 83% The Passion of the Christ (2004) - Rated 17 Oct 2007
90 50% Lethal Weapon 3 (1992) - Rated 17 Oct 2007
95 83% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 17 Oct 2007
90 50% Super Size Me (2004) - Rated 17 Oct 2007
95 83% The Blues Brothers (1980) - Rated 17 Oct 2007
85 21% In Good Company (2004) - Rated 17 Oct 2007
80 5% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 17 Oct 2007
95 83% The Sound of Music (1965) - Rated 17 Oct 2007