![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
silencie | |
![]() |
Movie Buff - 239 Films Ranked
Member Since: Dec 27, 2009
Location: Amsterdam, Netherlands
|

| 15 | Swing Time (1936) - Dec 27, 2009 |
| 90 | Bad Taste (1987) - Dec 27, 2009 |
| 73 | 2001: A Space Odyssey (1968) - Dec 27, 2009 |
| 54 | Saw II (2005) - Dec 27, 2009 |
| 65 | The Legend of Zorro (2005) - Dec 27, 2009 |
| 60 | Charlie's Angels: Full Throttle (2003) - Dec 27, 2009 |
| 70 | Three Men and a Baby (1987) - Dec 27, 2009 |
| 78 | Hook (1991) - Dec 27, 2009 |
| 80 | Gremlins (1984) - Dec 27, 2009 |
| 87 | Aliens (1986) - Dec 27, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |