silentchief

silentchief
Movie Buff - 243 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 98% The Social Network (2010) - Rated 19 Aug 2012
97 94% Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Rated 26 Jun 2012
96 92% Monsters, Inc. (2001) - Rated 26 Jun 2012
74 32% 8 Mile (2002) - Rated 26 Jun 2012
99 97% The Dark Knight (2008) - Rated 26 Jun 2012
62 14% Tropic Thunder (2008) - Rated 26 Jun 2012
80 50% Juno (2007) - Rated 26 Jun 2012
40 4% Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Rated 26 Jun 2012
74 32% Bolt (2008) - Rated 26 Jun 2012
84 66% Back to the Future Part II (1989) - Rated 26 Jun 2012