Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
silentscreen
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Jan 22, 2012
Location: Boston, Massachusetts, USA
Recent Rankings
99 The Big Parade (1925) - Jan 22, 2012
97 There Will Be Blood (2007) - Jan 22, 2012
95 The Artist (2011) - Jan 22, 2012
98 The Philadelphia Story (1940) - Jan 22, 2012
90 Scarface (1932) - Jan 22, 2012
55 Un Chien Andalou (1929) - Jan 22, 2012
95 Rear Window (1954) - Jan 22, 2012
93 Double Indemnity (1944) - Jan 22, 2012
90 Singin' in the Rain (1952) - Jan 22, 2012
85 Batman (1989) - Jan 22, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with silentscreen. Why not go rank more films, then come back and check it out again?