Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
silenzio
Movie Buff - 228 Films Ranked
Member Since: May 2, 2007
Location: Turkey
Recent Rankings
86 Braveheart (1995) - May 04, 2007
83 From Hell (2001) - May 04, 2007
88 The Man Who Cried (2000) - May 02, 2007
80 Cold Mountain (2003) - May 02, 2007
92 Chocolat (2000) - May 02, 2007
87 Devil's Advocate (1997) - May 02, 2007
82 Pride & Prejudice (2005) - May 02, 2007
89 The Machinist (2004) - May 02, 2007
90 Chicago (2002) - May 02, 2007
82 Lost Highway (1997) - May 02, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with silenzio. Why not go rank more films, then come back and check it out again?