![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
silke | |
![]() |
Movie Buff - 249 Films Ranked
Member Since: Aug 31, 2008
Location: neerpelt, Belgium
|

| 68 | Atonement (2007) - Jun 12, 2011 |
| 78 | Remember Me (2010) - Jun 12, 2011 |
| 72 | Pride & Prejudice (2005) - Dec 12, 2008 |
| 60 | Next (2007) - Dec 12, 2008 |
| 70 | The Golden Compass (2007) - Dec 07, 2008 |
| 70 | A Simple Plan (1998) - Nov 23, 2008 |
| 70 | Hallam Foe (2007) - Nov 23, 2008 |
| 75 | Tropic Thunder (2008) - Nov 23, 2008 |
| 67 | Dark Water (2005) - Oct 25, 2008 |
| 67 | The Village (2004) - Oct 12, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |