![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
silverbird | |
![]() |
Flick Fan - 96 Films Ranked
Member Since: Oct 27, 2011
Location: USA
|

| 70 | Bruce Almighty (2003) - Oct 27, 2011 |
| 95 | Monty Python and the Holy Grail (1975) - Oct 27, 2011 |
| 75 | Rush Hour (1998) - Oct 27, 2011 |
| 70 | Tommy Boy (1995) - Oct 27, 2011 |
| 85 | Mulan (1998) - Oct 27, 2011 |
| 90 | True Lies (1994) - Oct 27, 2011 |
| 75 | Kung Fu Panda (2008) - Oct 27, 2011 |
| 80 | Up (2009) - Oct 27, 2011 |
| 90 | Finding Nemo (2003) - Oct 27, 2011 |
| 80 | Rush Hour 2 (2001) - Oct 27, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |