![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
silvercable | |
![]() |
Flick Fan - 51 Films Ranked
Member Since: Jan 20, 2010
Location: Austin, TX, USA
|
|
Message Sent!
Bio: I love movies, dammit. Almost too much, I should say.
| |

| 100 | Network (1976) - Jan 20, 2010 |
| 99 | George Washington (2000) - Jan 20, 2010 |
| 42 | The Ugly Truth (2009) - Jan 20, 2010 |
| 98 | Inland Empire (2006) - Jan 20, 2010 |
| 100 | The Beautiful Troublemaker (1991) - Jan 20, 2010 |
| 100 | Apocalypse Now (1979) - Jan 20, 2010 |
| 97 | The Bitter Tears of Petra von Kant (1972) - Jan 20, 2010 |
| 100 | Virgin Stripped Bare by Her Bachelors (2000) - Jan 20, 2010 |
| 98 | Woman on the Beach (2006) - Jan 20, 2010 |
| 100 | Syndromes and a Century (2006) - Jan 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |