![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
silverdragon | |
![]() |
Flick Fan - 95 Films Ranked
Member Since: Feb 28, 2009
Location: toronto, Canada
|
|
Message Sent!
| |

| 95 | Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) - Mar 01, 2009 |
| 90 | King Kong (2005) - Mar 01, 2009 |
| 95 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Mar 01, 2009 |
| 90 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Mar 01, 2009 |
| 90 | L.A. Confidential (1997) - Mar 01, 2009 |
| 92 | The Shining (1980) - Mar 01, 2009 |
| 72 | Zoolander (2001) - Mar 01, 2009 |
| 70 | Taxi (2004) - Mar 01, 2009 |
| 100 | X-Men (2000) - Mar 01, 2009 |
| 95 | National Treasure (2004) - Mar 01, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |