![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
silverscents | |
![]() |
Movie Buff - 118 Films Ranked
Member Since: Sep 8, 2010
Location: Norway
|
|
Bio: no
| |

| 71 | Somersault (2004) - Dec 08, 2011 |
| 62 | The Lovely Bones (2009) - Nov 25, 2011 |
| 75 | Bend It Like Beckham (2002) - Nov 25, 2011 |
| 67 | Shrek 2 (2004) - Nov 25, 2011 |
| 70 | Paranoid Park (2008) - Nov 25, 2011 |
| 75 | Monsters, Inc. (2001) - Nov 25, 2011 |
| 75 | The Incredibles (2004) - Nov 25, 2011 |
| 58 | Wedding Crashers (2005) - Nov 25, 2011 |
| 60 | A Cinderella Story (2004) - Nov 25, 2011 |
| 60 | Scream 4 (2011) - Nov 25, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |