simgekim

simgekim
Film Freak - 670 Film Ratings
Member Since: 28 Aug 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

30 23% Outpost (2008) - Rated 28 Aug 2015
20 11% Toolbox Murders (2004) - Rated 28 Aug 2015
20 11% Police Academy: Mission to Moscow (1994) - Rated 28 Aug 2015
20 11% Lake Dead (2007) - Rated 28 Aug 2015
40 37% Bride of Chucky (1998) - Rated 28 Aug 2015
55 69% Looper (2012) - Rated 28 Aug 2015
10 2% Jeepers Creepers 2 (2003) - Rated 28 Aug 2015
55 69% Children of Men (2006) - Rated 28 Aug 2015
50 53% Ghost Ship (2002) - Rated 28 Aug 2015
55 69% Black Hawk Down (2001) - Rated 28 Aug 2015