![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
simoncain | |
![]() |
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Apr 29, 2010
Location: UK
|

| 85 | Schindler's List (1993) - Apr 29, 2010 |
| 80 | The Matrix Revolutions (2003) - Apr 29, 2010 |
| 80 | Grease (1978) - Apr 29, 2010 |
| 75 | The Lost World: Jurassic Park (1997) - Apr 29, 2010 |
| 70 | Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Apr 29, 2010 |
| 60 | Kindergarten Cop (1990) - Apr 29, 2010 |
| 55 | Spider-Man 3 (2007) - Apr 29, 2010 |
| 50 | Back to the Future Part III (1990) - Apr 29, 2010 |
| 50 | Up (2009) - Apr 29, 2010 |
| 30 | How the Grinch Stole Christmas (2000) - Apr 29, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |