simonmanutd

simonmanutd
Movie Buff - 114 Film Ratings
Member Since: 07 Nov 2015
Location: Slovenia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 34% The Martian (2015) - Rated 07 Nov 2015
75 34% Anger Management (2003) - Rated 07 Nov 2015
75 34% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 07 Nov 2015
80 50% Munich (2005) - Rated 07 Nov 2015
85 67% Prisoners (2013) - Rated 07 Nov 2015
90 83% V for Vendetta (2006) - Rated 07 Nov 2015
75 34% Rocky IV (1985) - Rated 07 Nov 2015
90 83% Sin City (2005) - Rated 07 Nov 2015
95 96% The Machinist (2004) - Rated 07 Nov 2015
85 67% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 07 Nov 2015