Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
simplton
Movie Buff - 428 Films Ranked
Member Since: Aug 21, 2007
Location: USA
Recent Rankings
85 The Blues Brothers (1980) - Dec 27, 2009
85 An American Tail (1986) - Dec 27, 2009
90 Gran Torino (2008) - Dec 27, 2009
80 Orange County (2002) - Dec 27, 2009
65 RV (2006) - Dec 27, 2009
80 Innerspace (1987) - Dec 27, 2009
85 City Slickers (1991) - Dec 27, 2009
70 Bubba Ho-Tep (2002) - Dec 27, 2009
85 The Last Emperor (1987) - Dec 27, 2009
95 Yes Man (2008) - Dec 27, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with simplton. Why not go rank more films, then come back and check it out again?