Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
simso
Flick Fan - 29 Films Ranked
Member Since: Jan 18, 2007
Location: Germany
Recent Rankings
85 The Prestige (2006) - Jan 18, 2007
Mini-Review: I really enjoyed watching it! ..great actors and nice story ;)
99 V for Vendetta (2006) - Jan 18, 2007
50 Aeon Flux (2005) - Jan 18, 2007
10 The Blair Witch Project (1999) - Jan 18, 2007
40 Mississippi Burning (1988) - Jan 18, 2007
2 American Beauty (1999) - Jan 18, 2007
3 Dude, Where's My Car? (2000) - Jan 18, 2007
15 The 40-Year-Old Virgin (2005) - Jan 18, 2007
100 Monsters, Inc. (2001) - Jan 18, 2007
23 From Dusk Till Dawn (1996) - Jan 18, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with simso. Why not go rank more films, then come back and check it out again?