![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
since91 | |
![]() |
Flick Fan - 80 Films Ranked
Member Since: Apr 29, 2008
|
|
Bio: sometimes weird, sometimes smart, most of the time daydreamer.
| |

| 100 | Amazing Grace (2007) - Feb 22, 2012 |
| 95 | Hornblower: The Duchess and the Devil (1999) - Feb 22, 2012 |
| 95 | Hornblower: The Examination for Lieutenant (1998) - Feb 22, 2012 |
| 100 | Hornblower: The Frogs and the Lobsters (1999) - Feb 22, 2012 |
| 100 | Hornblower: Retribution (2001) - Feb 22, 2012 |
| 90 | Hornblower: Duty (2003) - Feb 22, 2012 |
| 90 | Hornblower: Loyalty (2003) - Feb 22, 2012 |
| 95 | Hornblower: Mutiny (2001) - Feb 22, 2012 |
| 100 | Hornblower: The Even Chance (1998) - Feb 22, 2012 |
| 95 | Elizabeth: The Golden Age (2007) - Nov 17, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |