![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
singerdj | |
![]() |
Flick Fan - 23 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Ann Arbor, MI, USA
|

| 87 | The Sixth Sense (1999) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Office Space (1999) - Aug 18, 2009 |
| 90 | The Green Mile (1999) - Aug 18, 2009 |
| 50 | The Break-Up (2006) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Sicko (2007) - Aug 18, 2009 |
| 50 | Man of the Year (2006) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Lucky Number Slevin (2006) - Aug 18, 2009 |
| 60 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Aug 18, 2009 |
| 85 | The Dark Knight (2008) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |