![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
siph | |
![]() |
Flick Fan - 18 Films Ranked
Member Since: May 3, 2010
|

| 85 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Jul 21, 2010 |
| 90 | Spring, Summer, Fall, Winter... and Spring (2003) - Jun 04, 2010 |
| 85 | Breathless (1960) - May 13, 2010 |
| 65 | Cries and Whispers (1972) - May 12, 2010 |
| 5 | Edward Scissorhands (1990) - May 12, 2010 |
| 70 | Persona (1966) - May 11, 2010 |
| 90 | Taxi Driver (1976) - May 10, 2010 |
| 9 | Plan 9 from Outer Space (1959) - May 09, 2010 |
| 90 | Pulp Fiction (1994) - May 08, 2010 |
| 60 | The Elephant Man (1980) - May 08, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |