![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sircritic | |
![]() |
Flick Fan - 38 Films Ranked
Member Since: Jul 9, 2006
Location: USA
|

| 40 | Daddy Day Care (2003) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Spanglish (2004) - Aug 13, 2007 |
| 85 | eXistenZ (1999) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Jurassic Park (1993) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Kinsey (2004) - Aug 13, 2007 |
| 45 | Elizabethtown (2005) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Bruce Almighty (2003) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Hustle & Flow (2005) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Last of the Mohicans (1992) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Devil's Advocate (1997) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |