![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sirmrjax | |
![]() |
Movie Buff - 332 Films Ranked
Member Since: Jan 4, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | The Royal Tenenbaums (2001) - Jan 04, 2007 |
| 90 | The Whole Nine Yards (2000) - Jan 04, 2007 |
| 90 | Notting Hill (1999) - Jan 04, 2007 |
| 90 | Changing Lanes (2002) - Jan 04, 2007 |
| 98 | American History X (1998) - Jan 04, 2007 |
| 90 | The Triplets of Belleville (2003) - Jan 04, 2007 |
| 75 | Clue (1985) - Jan 04, 2007 |
| 75 | Sister Act (1992) - Jan 04, 2007 |
| 95 | Mulholland Drive (2001) - Jan 04, 2007 |
| 90 | Blade II (2002) - Jan 04, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |