sirpos

sirpos
Movie Buff - 299 Film Ratings
Member Since: 01 Oct 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 45% Strange Days (1995) - Rated 01 Oct 2014
10 1% Barb Wire (1996) - Rated 01 Oct 2014
80 87% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 01 Oct 2014
60 45% 2012 (2009) - Rated 01 Oct 2014
90 98% Cypher (2002) - Rated 01 Oct 2014
70 66% Dawn of the Planet of the Apes (2014) - Rated 01 Oct 2014
70 66% Mad Max (1979) - Rated 01 Oct 2014
40 22% Mad Max Beyond Thunderdome (1985) - Rated 01 Oct 2014
30 13% Pacific Rim (2013) - Rated 01 Oct 2014
40 22% Paycheck (2003) - Rated 01 Oct 2014