sirromnaes

sirromnaes
Movie Buff - 242 Film Ratings
Member Since: 15 Aug 2014
Location: Finland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 63% The Big Short (2015) - Rated 22 Mar 2016
82 83% Spotlight (2015) - Rated 22 Mar 2016
81 76% The Hateful Eight (2015) - Rated 14 Jan 2016
81 76% What We Do in the Shadows (2014) - Rated 09 Jan 2016
78 38% 99 Homes (2015) - Rated 07 Jan 2016
81 76% It Follows (2015) - Rated 06 Jan 2016
79 48% The Lobster (2015) - Rated 05 Jan 2016
80 63% The Martian (2015) - Rated 05 Jan 2016
86 95% Sicario (2015) - Rated 02 Jan 2016
81 76% Das Boot (1981) - Rated 07 Jun 2015