![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sirtravis | |
![]() |
Film Freak - 604 Films Ranked
Member Since: Mar 29, 2010
Location: USA
|

| 90 | Memento (2001) - Sep 24, 2010 |
| 90 | The Lion King (1994) - Jun 23, 2010 |
| 83 | Yojimbo (1961) - Jun 23, 2010 |
| 77 | Zathura (2005) - Jun 23, 2010 |
| 79 | Pleasantville (1998) - Jun 23, 2010 |
| 63 | Enter the Dragon (1973) - Jun 23, 2010 |
| 60 | The Family Stone (2005) - Jun 23, 2010 |
| 38 | Ray (2004) - Jun 23, 2010 |
| 40 | Bean (1997) - Jun 23, 2010 |
| 79 | The Book of Eli (2010) - Jun 23, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |