![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
size | |
![]() |
Movie Buff - 102 Films Ranked
Member Since: Nov 19, 2009
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | Zombieland (2009) - Nov 19, 2009 |
| 40 | Spider-Man 2 (2004) - Nov 19, 2009 |
| 82 | The Nightmare Before Christmas (1993) - Nov 19, 2009 |
| 89 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Nov 19, 2009 |
| 72 | Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events (2004) - Nov 19, 2009 |
| 79 | Ichi the Killer (2001) - Nov 19, 2009 |
| 73 | American History X (1998) - Nov 19, 2009 |
| 77 | Ghostbusters (1984) - Nov 19, 2009 |
| 85 | Back to the Future (1985) - Nov 19, 2009 |
| 72 | Stand by Me (1986) - Nov 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |