![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sjalv | |
![]() |
Movie Buff - 370 Films Ranked
Member Since: Apr 8, 2011
|

| 65 | Sherlock Holmes (2009) - Nov 05, 2011 |
| 30 | 300 (2007) - Nov 05, 2011 |
| 90 | Little Women (1994) - Nov 05, 2011 |
| 90 | L'Enfant (2005) - Oct 17, 2011 |
| 50 | Chocolat (2000) - Oct 17, 2011 |
| 90 | The Squid and the Whale (2005) - Oct 17, 2011 |
| 85 | Benny & Joon (1993) - Oct 17, 2011 |
| 75 | Swimming Pool (2003) - Oct 17, 2011 |
| 85 | The Blues Brothers (1980) - Oct 17, 2011 |
| 65 | Ghostbusters (1984) - Oct 17, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |