![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sjankis630 | |
![]() |
Movie Buff - 391 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
500 characters left
| |

| 76 | Predator - Sep 27, 2009 |
| 64 | Office Space - Sep 27, 2009 |
| 71 | The Crow - Sep 27, 2009 |
| 76 | The Cider House Rules - Sep 27, 2009 |
| 80 | Crocodile Dundee - Sep 27, 2009 |
| 79 | A Bug's Life - Sep 27, 2009 |
| 79 | Spider-Man - Sep 27, 2009 |
| 92 | Some Like It Hot - Sep 27, 2009 |
| 73 | Falling Down - Sep 27, 2009 |
| 81 | The Wrestler - Sep 27, 2009 |
Criticker.com © 2004-2010 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS5,531,000 Movie Rankings and Counting... |