![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sjf | |
![]() |
Movie Buff - 101 Films Ranked
Member Since: Feb 7, 2009
|
| 95 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Feb 07, 2009 |
| 100 | The Fifth Element (1997) - Feb 07, 2009 |
| 70 | Lars and the Real Girl (2007) - Feb 07, 2009 |
| 1 | The Matrix Revolutions (2003) - Feb 07, 2009 |
| 95 | Juno (2007) - Feb 07, 2009 |
| 60 | South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Feb 07, 2009 |
| 50 | Being John Malkovich (1999) - Feb 07, 2009 |
| 40 | The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Feb 07, 2009 |
| 80 | Weird Science (1985) - Feb 07, 2009 |
| 70 | Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Feb 07, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |